Kurz

Kurz Nativní terapie

Terapie je zaměřena nejen na minulé životy, ale hlavně na blokády vzniklé v období prenatálního stavu a tohoto života. Pokud ty nebudou zpracovány, čištění minulých životů má jen minimální účinky.

Kurz je rozdělen do několika částí.

V první části pracujeme hlavně sami na sobě – pomocí skupinových  terapií na úrovni podvědomí a v časové ose tohoto i minulých životů.

Druhá část – teorie a praktická práce ve dvojicích (každý si vyzkouší roli klienta i terapeuta)
***
Svým klientům můžete pomoci jen v oblastech, které máte zvládnuty Vy osobně. Z tohoto důvodu je velmi důležitá účast po celou dobu kurzu ale obzvláště v první části kurzu, v průběhu které a následně i po této části dochází k silnému čištění – jak fyzicky tak mentálně. Je potřeba si nejdříve uvědomit to, jakou roli v životě hraji a jaké programy s tím jdou ruku v ruce a s těmi negativními později pracovat.
***
Druhá část kurzu je zaměřena na práci s klienty.
Naučíme se:
– analýzu blokád klienta
– časovou osu, kterou je nutno dodržet pro co nejlepší výsledek terapie
– metodu Nativní terapie (řízenou i neřízenou část terapie, vyhledání vzniku blokády, vyrušení všech negativních souvislostí s touto zkušeností)
– práce se zdrojovou energií
– posílit svou intuici a napojení
***
Kurz je vhodný pro všechny, kdo jsou:
Starší 18 let a kdo a) chtějí se stát terapeutem a b) chtějí pracovat sami se sebou bez potřeby „docházet na terapie k někomu dalšímu“. V průběhu kurzu se naučíte techniku, jak pracovat sami se sebou a se svými blokádami a nenechat se tak ovlivňovat programy Vašich terapeutů a řídit si posun a rychlost své vývoje sami.

Kurz je velmi intenzivní, můžete být unavení, proto zvažte své přihlášení také s ohledem na svůj zdravotní stav, za který nesete na kurzu plnou zodpovědnost. V případě závažnějších onemocnění – karcinom, nervové a mozkové poruchy, delší doba na antidepresivech, případně drogách – mě prosím informujte o tomto stavu ve formuláři. Začneme naši spolupráci ještě před kurzem tak, aby měl pro Vás kurz co nejlepší účinek.
***
Změna programu vyhrazena.
***
Pro získání certifikátu je nutné zúčastnit se celého kurzu!
Cena kurzu je 9900,- Kč. V ceně není zahrnuta strava a ubytování. Podmínky platby – nevratná záloha 5000,- Kč do 3 dnů od registrace, v případě zrušení účasti méně než 21 dnů před konáním kurzu storno poplatek ve výši 100% (je možné 1 přeložení termínu ze závažných zdravotních důvodů).

 

Nejbližší kurzy:

ČR Praha

termín:  18.-21.2.2021

Slovensko

termín: 1-4.4.2021

lokace bude upřesněna

    Závazná přihláška na kurz nativní terapie:
    1. VracovSlovensko


    To že jste člověk prokažte výběrem ikony Strom.